O Firmie

Firma transportowa Styku Transport działa na rynku krajowych i międzynarodowych przewozów od 2005 roku. Od samego początku naszej działalności organizujemy dla naszych Klientów transport drogowy na terenie całej Europy.

Cenimy sobie współpracę z każdym Klientem, dlatego na każdym kroku dbamy o to, by świadczone przez nas usługi transportowe i spedycyjne charakteryzowały się terminowością i rzetelnością.

Zaangażowany i doświadczony zespół, profesjonalne zaplecze magazynowo-techniczne oraz międzynarodowy zasięg prowadzonych działań to podstawa do kompleksowej obsługi naszych Partnerów w zakresie usług spedycyjno-logistycznych na najwyższym poziomie.

Styku Transport - Przewozy Krajowe i międzynarodowe
Styku Transport - Przewozy Krajowe i międzynarodowe

Bardzo dużym zaufaniem darzymy naszych kierowców, bo to właśnie dzięki ich doświadczeniu i kwalifikacjom zawodowym mamy pewność, że zakontraktowane z naszymi Klientami zlecenia transportowe zostaną każdorazowo zrealizowane bez zakłóceń.

Zespół licencjonowanych spedytorów przez cały czas pozostaje w stałym kontakcie z kierowcami, dzięki czemu na bieżąco mogą Państwo śledzić trasę i status swojej przesyłki. Każde zlecenie transportowe jest od początku do końca nadzorowane przez nasz zespół.

By sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i zapewnić najwyższą jakość usług transportowych, współpracujemy tylko z profesjonalistami, wykorzystujemy nowoczesną flotę pojazdów.